Home » Náš príbeh

Náš príbeh

Začiatok príbehu našeho projektu Studyteria úzko súvisí s koronakrízou a online školou. Ako študenti medzinárodnej strednej školy sme mali to šťastie, že táto naša škola vykladala veľa úsilia, aby sme boli úspešní a aktívni aj online. 

Aj vďaka tomu, že máme na škole predmet podnikavé líderstvo, ktoré nás učí, ako úspešne vytvárať projekty na zlepšovanie života pre ľudí okolo nás, sme dostali nápad na sprevádzkovanie kaviarne s názvom Studyteria. Prvotné plány boli, aby sme vytvorili kaviareň takmer exkluzívne pre študentov kde by študenti mali skvelú možnosť rozvíjať sa a diskutovať. Aj keď sa nám nápad skutočne páčil, postupom času sme si začali uvedomovať, že takýto nákladný projekt nie je úplne realistický. Mne a mojim spolužiačkám teda napadlo, ako by sme vedeli vytvoriť miesto pre študentov, kde by mohli diskutovať a učiť sa, ale bolo by to všetko online na počítači. A tak začal príbeh novej studyterie.

Spočiatku sme chceli vytvoriť niečo ako online kaviareň, kde by sa študenti mohli stretávať v online konverzáciach a diskutovať v svojich študijných skupinách. Od tohto nápadu sme neopustili, ale najprv sme sa rozhodli sústrediť sa na poskytovanie študijných materiálov ako videá a flashcards. Kvôli tomu sme sa skontaktovali so skvelými slovenskými tvorcami edukačných videí, aby sme ti vedeli priniesť relevantný obsah ktorý ti pomôže dostať tie jednotky na maturite.

A tak to je v skratke ako sme k tomuto projektu prišli. Tak ako každý iný nápad, postupom času sme Studyteriu menili a zdokonaľovali a teraz v tom nehodláme prestať. Preto vítame akúkoľvek spätnú väzbu alebo komentáre, aby sme mohli byť čo najlepší. 

1 názor na “Náš príbeh”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *